Banes me Qira në Mat Rr. Muharem Fejza

Banes me Qira në Mat Rr. Muharem Fejza
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2330 85 M2 2 Dhoma 2 Banjo Mati

Banes me Qira ne Mat – Kodi 2330

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Afer Rruges B

Siperfaqe: 85 M2

Kati 1

Renditjet

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

Posedon

– Nxemje Qendrore me Rrym (se shpejti kyqja dhe me termokos)
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24H

– Banesa gjindet shum afer rruges B, banesa ka siperfaqe te mjaftuesheme per banim, posedon mirembatje te hymjes, kamera sigurie, uj 24h.

Çmimi €350

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City