Banes me Qira në Qendër te 4 Llullat

Banes me Qira në Qendër te 4 Llullat
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Banesa
2430 100 M2 2 Dhoma 2 Banjo 4 Llullat

Banes me Qira te 4 Llullat- Kodi 2430

Lokacioni: Perball Fures Saranda

Siperfaqe: 100 M2

Kati 3

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet ne Lagjen 4 Llullat Rr. Bajram Kelmendi afer Sheshit. Banesa gjindet ne katin e 3 posedon lift dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim familjar.

Çmimi €450

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City