Banes me Qira në Qendër te Restorant Ringsi

Banes me Qira në Qendër te Restorant Ringsi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 250€ - Banesa
1106 60 M2 1 Dhoma 1 Banjo Qender

Banes me Qira ne Qender – Kodi 1106

Lokacioni: Sheshi Nena Tereze mbi Restorant Rings-in

Siperfaqe: 60 m2

Kati 3

Renditjet:

– Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor

Posedon:

– Uj 24 H
– E Renovuar dhe e Mobiluar
– Mirembatje te Hymjes

Banesa lirohet me 1 shtator.2023

Çmimi €250

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City