Banes me Qira në Rrugëb B te Loriano

Banes me Qira në Rrugëb B te Loriano
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 370€ - Banesa
2858 85 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rruga B

Banes me Qira ne Rrugen B – Kodi 2858

Lokacioni: Afer Restorant Loriano

Siperfaqe 85 M2

Kati 3

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Banesa gjindet afer restorant Loriano dhe eshte komplet e mobiluar, ne afersi te objekti jane marketet, restorante, transporti publik. Banesa posedon nxemjen qendrore me temrokos dhe mirembatjen e hymjes.

Çmimi €370

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City