Banes me Qira në Rrugën B

Banes me Qira në Rrugën B
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa, Zyre
2777 100 M2 2 Dhoma 2 Banjo Rruga B

Banes me Qira ne Rrugen B – Kodi 2777

Lokacioni: Perball Restorant Sarajeves

Siperfaqe: 100 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– 2 Ballkona

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes nga NPB
– Parking te Mjaftueshem
– Pamjen nga Rruga B

Banesa gjindet komplet me pamje nga Rruga B eshte e pershatshem dhe per zyre.

Çmimi €350 per banim
Çmimi €400 per Zyre

🌐 www.prishtina-city.com
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City