Banes me Qira në Rrugën B Afër Restorant Loriano

Banes me Qira në Rrugën B Afër Restorant Loriano
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2441 65 M2 1 Dhoma 1 Banjo Rruga B

Banes me Qira ne Rrugen B – Kodi 2441

Lokacioni: Mbrapa Restorant Loriano

Siperfaqe: 65 M2

Kati 4

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet afer Restorant Loriano ne Kompleksin Valoni shum afer Rruges B dhe Viva Fresh Store. Banesa ka nje renditje te mire te baneses dhe qdo kend e baneses eshte i shfrytezueshem. Banesa eshte shume e pershatshem per qift per banim afatgjate.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City