Banes me Qira në Rrugën B Afër Viva Fresh Store

Banes me Qira në Rrugën B Afër Viva Fresh Store
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 320€ - Banesa
2467 85 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rruga B

Banes me Qira ne Rrugen B- Kodi 2467

Lokacioni: Afer Viva Fresh Store

Siperfaqe: 85 M2

Kati 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24H

Banesa gjindet mbrapa barnatoreve ngjit me objektet e Royalit, banesa posedon lift funksional dhe nxemje qendrore me termokos. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe leshohet me qira per kontrate afatgjate.

Çmimi €320

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City