Banes me Qira në Rrugën C te Kodrina

Banes me Qira në Rrugën C te Kodrina
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2429 83 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Rruga C

Banes e Sapomobiluar me Qira ne Rrugen C – Kodi 2429

Lokacioni: Lagjja Kodrina

Siperfaqe: 83 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Shpajz
– 2 Banjo
– 2 Ballkona
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Veture
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet ne Lagjen Kodrina afer Rruges C, banesa eshte e sapomobiluar dhe ofron te gjitha kushtet per banim, banes aofron 2 ballkona dhe njerin e ka te mbyllur, garazhden per veture, mirembatjen e hymjes.

Çmimi €350

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City