Banes me Qira në Ulpian Afër Symphonis

Banes me Qira në Ulpian Afër Symphonis
Ulpianë, Prishtinë
Me qira 190€ - Banesa
2142 50 M2 1 Dhoma 1 Banjo Ulpian

Banes me Qira ne Ulpian – Kodi 2142

Lokacioni: Mbrapa Restorant Symphony te Market Maxi

Siperfaqe: 50 M2

Kati Perdhes

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– Banjo

Posedon:

– Mirembatje Hymjes
– Uj 24 H
– Faturat e ujit, mbeturinave dhe mirembatjetet te hymjes nga NPB perfshihen ne çmim.

Çmimi €190

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=banesa&status=me-qira

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City