Banes me Qira pa Mobile Afër Qendrës

Banes me Qira pa Mobile Afër Qendrës
Nazim Gafurri, Prishtinë
Me qira 400€ - Banesa
1722 120 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Sami Frashëri

Banes pa Mobile te Shtepia e Pleqve – Kodi 1722

Lokacioni: Perball Fures Saranda

Siperfaqe: 120 M2

Kati 2

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa Eshte e Pershtatshme dhe per Zyre

Çmimi €400 + €50 Garazhda

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City