Banes me Qira pa Mobile në Emshir

Banes me Qira pa Mobile në Emshir
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 250€ - Banesa
2244 65 M2 1 Dhoma 1 Banjo Emshir

Banes me Qira pa Mobile ne Emshir – Kodi 2244

Lokacioni: Afer Kompleksit Dardha

Siperfaqe: 65 M2

Kati 9

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H

– Objekti gjindet ne rrugen kryesore ne mes te Lagjes Klabria dhe Emshirit dhe shum afer lagjes Dardania.

Çmmimi €250

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City