Banes me Qira pa Mobile në Fushë Kosovë

Banes me Qira pa Mobile në Fushë Kosovë
Kosovo Polje
Me qira 180€ - Banesa
2048 80 M2 2 Dhoma 1 Banjo Lagjen Ulpiana F.K

Banes me Qira ne Fush Kosove Pa Mobile – Kodi 2048

Lokacioni: Model Sllovenia – Lagjja Ulpiana

Siperfaqe 80 M2

Kati 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Shpajz
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garzhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

– E Pershtatshem dhe per zyre.

Çmimi €180

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City