Banes me Qira pa Mobile në Lagjen e Muhaxherve

Banes me Qira pa Mobile në Lagjen e Muhaxherve
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
2251 81 M2 2 Dhoma 2 Banjo Lagjia e Muhagjerëve

Banes me Qira pa Mobile ne Lagjen e Muhaxherve – Kodi 2251

Lokacioni: Objekti Kulla e Verdhe Mbrapa Hotel Ambasadorit

Siperfaqe: 81 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrrym
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

Banesa eshte e mobiluar vetem kuzhina me teknike, pjesa tjeter e baneses eshte e pamobiluar, banesa gjindet ne katin e 1 dhe eshte e pershtatshem per banim ose zyre.

Çmimi €300 + €20 Garazhda

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City