Banes me Qira pa Mobile në Mat te Super Viva 1

Banes me Qira pa Mobile në Mat te Super Viva 1
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 250€ - Banesa
2425 90 M2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Mati

Banes me Qira pa Mobile ne Mat – Kodi 2425

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Mbrapa Super Vives se Pare

Siperfaqe: 90 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur
– Uj 24 H
– 3 Lifta

– Banesa gjindet mbrapa super vives se pare, Objekti BTP Holding, banesa eshte e pamobiluara. Objekti posedon mirembatje te hymjes, 3 hyrje, 3 lifta dhe eshte e ndertuar me standarte te larta ndertimit.

Çmimi €250 + €25 Garazhda

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City