Banes me Qira pa Mobile në Mat te Super Viva e Parë

Banes me Qira pa Mobile në Mat te Super Viva e Parë
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa, Zyre
2431 104 M2 3 Dhoma 2 Banjo Mati
Banes me Qira pa Mobile ne Mat – Kodi 2431
 
Lokacioni: Te Super Viva 1
 
Siperfaqe: 104 M2
 
Kati 7
 
Renditjet:
 
– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift
 
– Banesa gjindet 300 M mbrapa super vives se pare dhe afer Rruges Muaharem Fejza, banesa eshte e pamobiluar dhe sipas mareveshjes mobilohet, banesa leshohet me qira per banim ose zyre me kontrate afatgjate. Objekti eshte ndertuar nga kompania Prestige Holding.
 
Çmimi €400 pa mobile
Çmimi €450 per zyre
Çmimi €600 e mobiluar
 
? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City