Banes me Qira pa Mobile në Rrugën C

Banes me Qira pa Mobile në Rrugën C
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Banesa, Zyre
2413 110 M2 3 Dhoma 2 Banjo Rruga C

Banesa (zyre) me Qira pa Mobile ne Rrugen C – Kodi 2413

Lokacioni: Rr. Shaqir Ingrishta Kompleksi Rukolli

Siperfaqe: 110 M2

Kati 3

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Lift
– Uj 24 H

-Banesa gjindet shum afer rruges C afer Objektit High Center dhe Tregtis, banesa eshte e pershtatshem per banim ose zyre afatgjate.

Çmimi €400

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City