Banes me Qira pa Mobile në Tophane te Market Albi

Banes me Qira pa Mobile në Tophane te Market Albi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa, Zyre
2460 100 M2 3 Dhoma 2 Banjo Tophane

Banes me Qira pa Mobile ne Tophane – Kodi 2460

Lokacioni: Afer Xhamis dhe Hekurudhes

Siperfaqe: 100 M2

Kati 3

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa gjindet ne Lagjen Tophane afer Xhamis ne Kompleksin ku eshte Market Albi. Banesa eshte e pamobiluar dhe eshte e pershtatshem dhe per zyre.

Çmimi €350
Çmimi €400 me Kuzhine

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.