Banes me Qira pa Mobile ne Velani te Vori i Rugoves

Banes me Qira pa Mobile ne Velani te Vori i Rugoves
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 200€ - Banesa
2376 70 M2 2 Dhoma 1 Banjo Velani

Banes me Qira pa Mobile ne Velani – Kodi 2376

Lokacioni: Objekti Labi

Siperfaqe: 70 M2

Kati 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Shpajz
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Garazhd per Veture
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa Gjindet ne Velani – Bregun e Diellit mbrapa vorit Ibrahim Rugove. Kuzhina montohet dhe pjesa tjeter e baneses eshte e pamobiluar.

Çmimi €200 + €30 Garazhda

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City