Banes me Qira te 4 Llullat Afër Xhamis

Banes me Qira te 4 Llullat Afër Xhamis
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 350€ - Banesa
2383 83 M2 2 Dhoma 2 Banjo 4 Llullat

Banes me Qira te 4 Llullat – Kodi 2383

Lokacioni: Afer Xhamis

Siperfaqe: 83 M2

Kati 2

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa eshte e gatshme per banim dhe gjindet shum afer Sheshit, banesa ploteson te gjitha kushtet per banim afatgjate.

Çmimi €350

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City