Banes me Qita te Shk.M. Sami Frashëri

Banes me Qita te Shk.M. Sami Frashëri
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 320€ - Banesa
2238 95 M2 3 Dhoma 1 Banjo Sami Frashëri

Banes me Qira te Shk.M. Sami Frasheri – Kodi 2238

Lokacioni: Afer Market Toni

Siperfaqe: 95 M2

Kati 3

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– Banjo
– Depo
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Banesa posedon hapsire mjaftushem per banim, banesa eshte e pershtatshem per banim familjar dhe ofron te gjitha kushtet per jetese. Banesa gjindet ne nje okacion te qete dhe shum afer qendres qytetit.

Çmmimi €320

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City