Banes Moderne me Qira në Fushë Kosovë te Prokredit Banka

Banes Moderne me Qira në Fushë Kosovë te Prokredit Banka
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 280€ - Banesa
1154 76 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rr. Nëna Tereze

Banes Moderne me Qira ne Fush Kosov – Kodi 1154

Lokacioni: Rr. Nena Tereze – Perball Apollonis te NLB Banka

Siperfaqe: 76 M2

Kati 10

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore
– Lift
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– E Mobiluar Komplet me Mobile Moderne
– Banesa leshohet me qira vetem per qift

– Banesa super e mobiluar dhe e rehatshme per banim afatgjate, banesa gjindet ne rrugen kryesore Nen Tereze, pmjen lindje – perendim, lifti funksional, uj 24h, banesa eshte e pershtatshem per qifte ose 2 persona qe punojne me kontrata afatgjate.

Çmimi €280
Çmimi €240 per parapagim 1 vit.

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.