Banes Moderne me Qira në Lakrishte në Kompleksin Nartel

Banes Moderne me Qira në Lakrishte në Kompleksin Nartel
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 800€ - Banesa
2511 94 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Lakrishte

Super Banes me Qira ne Lakrishte – Kodi 2511

Lokacioni: Kompleksi Nartel

Siperfaqe: 94 M2

Kati 8

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Vaillant
– Mirembatje Hymjes
– Garazhd per Vetur
– 2 Lift
– Uj 24 H

Objekti gjindet ne qender te Prishtines nje nder lokacionet me te preferuara per banim ose biznes, Kompleksi Nartel eshte i ndertuar me standarte te larta te ndertimit dhe ofron komoditet per banim. Sigurim fizik, kamera sigurie, ne ate objekt jane zyret e RTV21, garazhda per veture, mirmebatje te hymjes, 2 lifta.

Çmimi €800
Garazhda €30

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City