Banes Moderne me Qira në Rrugën B te Kompleksi Blini 2

Banes Moderne me Qira në Rrugën B te Kompleksi Blini 2
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Banesa
2307 90 M2 2 Dhoma 1 Banjo Rruga B

Banes Moderne me Qira ne Rrugen B – Kodi 2307

Lokacioni: Kompleksi Blini

Siperfaqe: 90 M2

Kati 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– 2 Lifta

– Banesa gjindet mbrapa kompleksit Royalit ne Kompleksin Blini 2, banesa eshte e mobiluar ne menyr moderne, posedon parking te mjaftueshem, siguri dhe shum afer rruges B.

Çmimi €450

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City