Banes Moderne me Qira në Rrugën B te Royal Malli

Banes Moderne me Qira në Rrugën B te Royal Malli
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 520€ - Banesa
1378 90 M2 2 Dhoma 2 Banjo Rruga B

Banes Moderne me Qira ne Rrugen B – Kodi 1378

Lokacioni: Royal Pllaza

Siperfaqe: 90 M2

Kati 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– 2 Lifta
– Mirembatje te Hymjes
– UJ dhe Rrym 24 H
– Kamera Sigurie

– Objekti Royal Pllaza ne Rrugen B nje nder objektet me te kerkuara per qiramarrje, nje nder objektet me siguri maximale dhe komoditet me te mire ne kete lokacion, Qendra Tregtare Royal Mall gjindet ne kete objekt duke ofruar kafeteri, ushqim, shitore te ndryshme dhe aktivitete te ndryshme per fmeije.

Çmimi €520

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=banesa&status=me-qira

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City