Banes Moderne me Qira në Rrugën B

Banes Moderne me Qira në Rrugën B
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Banesa
2271 103 M2 3 Dhoma 2 Banjo Mati
Banes Moderne me Qira ne Rrugen B – Kodi 2271
 
Lokacioni: Objekti Cima Construction Afer Restorant Loriano
 
Siperfaqe: 103 M2
 
Kati 7
 
Renditjet:
 
– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Depo
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24 H
 
– Banesa gjindet 100 metra nga rruga kryesore Rruga B, banesa eshte komplet e mobiluar ne menyre moderne dhe me nje stil te veqante prej banesave tjera te perditshme. Objekti posedon 2 lifta funksional dhe mirembatje te hymjes.
 
Çmimi €600
 
? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City