Banes Moderne me Qira në Tophane

Banes Moderne me Qira në Tophane
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 550€ - Banesa
2903 100 M2 3 Dhoma 2 Banjo Tophane

Banes Moderne me Qira ne Tophane – Kodi 2903

Lokacioni: Kompleksi Labi Afer Hekurudhes

Siperfaqe: 100 M2

Kati 3

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Ballkon
– 2 Banjo

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24 H

– Objekti i ndertuar me standarte te larta ndertimit, objekti Labi gjindet afer qendres dhe qasje direkte neper shum loakcione te ndryshme, Albi Market gjindet ne kete objekt qe ofron sherbimin te lehte ditore.

Çmimi €550

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City