Banes Unike me Qira në Mat në Rr. Ndue Përdheshi

Banes Unike me Qira në Mat në Rr. Ndue Përdheshi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 500€ - Banesa
2352 75.7 M2 2 Dhoma 1 Banjo 1 Garazha Mati
Banes Moderne me Qira ne Mat – Kodi 2352
 
Lokacioni: Rr. Ndue Perdheshi
 
Siperfaqe: 75.7 M2
 
Kati 3
 
Renditjet:
 
– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur + Depo
– Mirembatje te Hymjes
 
– Banesa gjindet ne Rr. Ndue Perdheshi te Market Qershia, banesa ka qasje ne Rrugen C ne Rrugen B dhe ne Lagjen Matiqan, banesa eshte e mobiluar ne menyr unike dhe ofron te gjitha kushtet per banim afatgjate. Objekti eshte i ndertuar nga kompania Rrukolli me nje ndertim cilesor.
 
Çmimi €500
Ofert speciale nese behet paprapagim per 12 muaj!
? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City