Banes/Zyre me Qira në Bregun e Diellit te Emona Centër

Banes/Zyre me Qira në Bregun e Diellit te Emona Centër
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 800€ - Banesa, Zyre
2613 192 M2 4 Dhoma 3 Banjo 1 Garazha Bregun e Diellit

Banes (zyre) me Qira ne Bregun e Diellit- Kodi 2613

Lokacioni: Te Emona Center

Siperfaqe: 192 M2

Kati Pedhes

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Dhome Pune
– 2 Trepezari
– 2 Balkona
– 1 Terase
– 3 Banjo
– Sallon
– Kuzhin
– 2 Depo

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Mirembatje te Hymjes
– Garazhd per Vetur
– Uj 24 H

Ne afersi te objekti deri 2 Min ne kembe jane: Market Emona, Market Conad dhe Viva Fresh Store, Ftines/Gym Powerhouse, Kopshti i femijeve Edukimi, Banka Teb, Dentisti Smile Dental Center, Sallon Ondulimi, Kurs muzikes, Stacioni i autubusave dhe Taxi.

Banesa gjindet ne katin perdhes dhe mundet te shfrytezohet dhe per biznes, lokal, zyre, kurse te gjuheve, it, kopsht per femije, etj.

Çmimi €800

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City