Banes (Zyre) me Qira pa Mobile në Kalabri

Banes (Zyre) me Qira pa Mobile në Kalabri
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Banesa
1883 115 M2 3 Dhoma 1 Banjo Kalabri

Banes me Qira pa Mobile ne Kalabri – Kodi 1883

Lokacioni: Kulla 4

Siperfaqe: 115 m2

Kati 7

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Shpajz
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24 H

– Banesa ne Kullen e 4 ne Kalabri siq njifet me emrin Kullat e Arabve, banesa eshte e rregulluar ne menyr me te veqante nga banesat tjera te kesaj ndertese, banesa eshte e pershtatshem dhe per zyre, posedon nxemjen qendrore me termokos, mirembajte te hymjes nga NPB-ja.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City