Banesa me Qira pa Mobile në Lagjen Kodrina

Banesa me Qira pa Mobile në Lagjen Kodrina
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 250€ - Banesa
2170 80 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Mati

2 Banesa me Qira pa Mobile ne Mat – Kodi 2170

Lokacioni: Lagjen Kodrina

Siperfaqe: 80 M2

Kati 6 dhe 7

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Ballkon
– Koridor

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Depo
– Lift
– Uj 24H

– Kuzhina me Teknik Mobilohet.

Çmimi €250

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City