Delux Banes me Qira në Aktash te Ministria e Arsimit

Delux Banes me Qira në Aktash te Ministria e Arsimit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 550€ - Banesa
2747 75 M2 2 Dhoma 1 Banjo Aktash

Super Banes me Qira ne Aktash- Kodi 2747

Lokacioni: Afer Ministris Arsimit

Siperfaqe: 75 M2

Kati 1

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Parking para Objektit
– Lift

Objekti gjindet ne Aktash te Meridiani afer Ministrsis Arsimit, objekti eshte e ndertuar me standarte te larta ndertimit dhe ofron komoditet dhe siguri per banim, parking i jashtem eshte me qip te cilet e shfrytezojne vetem banoret residenc, kamera sigurie dhe mirmebatje te hymjes, nxemjen qendrore me temrokos dhe klime, dera e jashtme e blinduar, dritaret 3 shtresa e paisur me rrjeta per insekte. Objekti posedon gjenerator ku garantohet rryma 24H.

Çmimi €550

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City