Garsonjerkë me Qira në Bregun e Diellit Afër Rrugës B

Garsonjerkë me Qira në Bregun e Diellit Afër Rrugës B
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 140€ - Banesa
2267 30 M2 1 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit
Garsonjerk me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2267
 
Lokacioni: Kompleksi Standarti – Dafina
 
Siperfaqe: 30 M2
 
Kati Perdhes
 
Renditjet:
 
– Sallon me Kuzhin
– Bnajo
 
Posedon:
 
– Nxemje Qendrore
– Mirembatje Hymjes
– Uj 24 H
 
– Garsonjerka ne Bregun e Diellit ne Kompleksin Dafina e ndertuar nga kompania Standarti, nxemja qendrore dhe ngrohja e ujit te nxehte mirmebahet nga kompania standarti, Garsonjerka gjindet shum afer rruges B, Garsonjerka eshte e pershtatshem per 1 ose 2 persona.
 
Çmimi €140
 
📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City