Garsonjerkë me Qira në Bregun e Diellit

Garsonjerkë me Qira në Bregun e Diellit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 200€ - Banesa
2311 35 M2 1 Dhoma 1 Banjo Bregun e Diellit

Garsonjerk me Qira ne Bregun e Diellit – Kodi 2311

Lokacioni: Perball Ambulances

Siperfaqe: 35 M2

Kati 1

Renditjet:

– Sallon
– Kuzhin
– Banjo
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes nga NPB-ja
– Uj 24 H

– Banesa e llojit garsonjerke gjindet perball ambulances dhe afer Rruges B, qasje e transportit shum e lehte per ne qytet, garsonjerka eshte e pershtashem per 1 ose 2 persona.

Çmimi €200

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City