Garsonjerkë me Qira në Ulpianë te Fontana

Garsonjerkë me Qira në Ulpianë te Fontana
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 180€ - Banesa
2462 30 M2 1 Banjo Ulpian

Garsonjerk me Qira ne Ulpiane – Kodi 2462

Lokacioni: Te Fontana Objekti Soliterat

Siperfaqe: 30 M2

Kati 7

Renditjet:

– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– Garsonjerka gjindet ne Ulpiane ne Kompleksin Soliterat, objekti eshte e saporenovuar dhe posedon mirmebatje te hymjes, posedon termokos dhe nje ballkon te vogel. Garsonjerka leshohet me qira per kontrat minimum 1 vit.

Çmimi €180

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City