Lokal me Qira në Mat – Rr. Ahmet Gashi

Lokal me Qira në Mat – Rr. Ahmet Gashi
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 150€ - Lokale
2163 50 M2 1 Banjo Mati

Lokal me Qira ne Mat – Kodi 2163

Lokacioni: Rr. Ahmet Gashi – Afer Eulexit dhe Rruges B

Siperfaqe: 50 M2

Kati 1

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Wc

Çmimi €150

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City