Lokal me Qira në Mat te Stacioni 3A

Lokal me Qira në Mat te Stacioni 3A
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 1,300€ - Lokale
2690 300 M2 2 Banjo Mati

Lokal me Qira ne Mat – Kodi 2690

Lokacioni: Lagjen e Arte te Stacioni i Fundit 3A

Siperfaqe: 300 M2

Kati Perdhese 150 M2
Podrumi 150 M2

-Lokali gjindet ne vend te pershtatshem dhe te kerkuar per Super Market, Restorant, Kafeteri. Lokali posedon hapsir 6.50 Ari truall me 10 vende parking per vetura. Nxemjen qendrore termike,

Lokali ka nje pozite te mire biznesit familjar.

Çmimi €1300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City