Lokal me Qira në Qendër Mbrapa Bustit Zahir Pajaziti

Lokal me Qira në Qendër Mbrapa Bustit Zahir Pajaziti
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Lokale
2203 55 M2 1 Banjo Qender

Lokal me Qira ne Qender – Kodi 2203

Lokacioni: Mbrapa Busit Zahir Pajaziti

Siperfaqe: 55 M2

Kati Perdhes

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym (me termokos pritet shum shpejt mu lidh)
– Lokali eshte i pershtatshem per shum veprimtari te ndryshem dhe per zyre.

Çmimi €600

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City