Lokal me Qira në Qendër Rr. Rexhep Luci

Lokal me Qira në Qendër Rr. Rexhep Luci
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 1,800€ - Lokale
2332 86 M2 Qender

Lokal me Qira ne Qender – Kodi 2332

Lokacioni: Rr. Rexhep Luci

Siperfaqe: 86 M2

Kati Perdhes

– Lokali gjindet ne zemer te Prishtines, ne Rr. Rexhep Luci dhe shum afer Rruges Luan Haradinaj, afer Kino ABC, lokacioni ku gjindet lokali dhe pozicioni eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie.

Çmimi €1800

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City