Lokal me Qira në Rrugën B Afër Royal Mallit

Lokal me Qira në Rrugën B Afër Royal Mallit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 300€ - Lokale
2229 30 M2 1 Banjo Rruga B

Lokal me Qira ne Rrugen B – Kodi 2229

Lokacioni: Mbrapa Royal Mallit

Siperfaqe: 30 M2

Kati 1

– Lokali eshte shum afer rruges B konkretisht objekti i pare mbrapa Royal Mallit dhe Maxit 24H, lokali ka qasje direke ne rrugen B dhe rrugen C, vend i pershtatshem per biznese te ndryshme dhe zyre.

Çmimi €300

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City