Lokal me Qira në Rrugën C

Lokal me Qira në Rrugën C
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Lokale
1211 63 M2 1 Banjo Rruga C
Lokal me Qira ne Rrugen C – Kodi 1211
 
Lokacioni: Kompleksi Nura Grup
 
Siperfaqe: 63 M2
 
Kati: Perdhes
 
Posedon:
 
– Banjo
– Parking
– Objekti i 2 nga Rruga Kryesore
 
– Lokali gjindet afer Rruges C dhe eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme si sallon estetikes, zyre, frizer etj.
 
Çmimi €400
 
? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com
Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City