Lokal me Qira në Rrugën C te Rrethi i Viva Fresh Store

Lokal me Qira në Rrugën C te Rrethi i Viva Fresh Store
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Lokale
2577 63 M2 1 Banjo Rruga C

Lokal me Qira ne Rrugen C – Kodi 2577

Lokacioni: Te Rrethi e Viva Fresh Store

Siperfaqe: 63 M2

Kati Perdhese

-Lokali gjindet ne vend te frekuentum dhe shume i pershtatshem per Market, Sallon Ondulimi, Zyre etj.

Çmimi €450

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City