Lokal me Qira në Ulpian te Beni Dona

Lokal me Qira në Ulpian te Beni Dona
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 400€ - Lokale
2160 50 M2 1 Banjo Ulpian

Lokal me Qira ne Ulpian – Kodi 2160

Lokacioni: Kompleksi Beni Dona

Siperfaqe: 50 M2

Kati Perdhes

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Termokos
– Lokali eshte mrena Objektit
– I Pershtatshem dhe per Zyre

Çmimi €400

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City