PentHous me Qira në Mat pa Mobile

PentHous me Qira në Mat pa Mobile
Beqir Kastrati, Prishtina 10000
Me qira 1,100€ - Banesa, Zyre
2129 380 M2 7 Dhoma 3 Banjo 3 Garazha Mati

PentHous (zyre) me Qira ne Mat – Kodi 2129

Lokacioni: Rr. Beqir Kastrati – Kompleksi Lule Dielli

Siperfaqe: 380 M2

Kati 7

Renditjet:

– 7 Njesi Punes
– 3 Banjo
– 2 Terasa
– Paradhoma

Posedon:

– 3 Garazhda Private per Vetur
– Parking Mjaftueshem Para Objektit
– Kuzhina e Montuar
– Mirembatje Hymjes
– Uj 24 H
– Qasje ne katin e 7 vetem qiramarresit potencial
– Qdo Dhom Posedon Klimen per Ngrohje dhe Ftofje Inverter A+++

Çmimi €1100

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City