PentHous me Qira pa Mobile te Xhamia e Llapit

PentHous me Qira pa Mobile te Xhamia e Llapit
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 600€ - Banesa, Zyre
2536 180 M2 3 Dhoma 2 Banjo Xhamia e Llapit

PentHous me Qira te Xhamia e Llapit – Kodi 2536

Lokacioni: Rr. Ilir Konushevci te Stacioni i Autubusave

Siperfaqe: 180 M2

Kati 10

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Terase 55M2

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Mirembatje te Hymjes
– Uj 24 H
– Lift

– PentHous eshte ne Rrugen Kryesore te Xhamia e Llapit te Stacioni i Autubusave dhe shum afer Qendres. PentHous i pershtatshem per zyre afatgjate, nje terase prej 55 m2 per relax me pamje te mire.

Çmimi €600

???? 044 302 000
????agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City