PentHous me Qira te Prishtina e Re

PentHous me Qira te Prishtina e Re
Rruga B, Pristinë 1000
500€ - Banesa, Zyre
2895 220 M2 3 Dhoma 3 Banjo 1 Garazha Prishtina e Re

OFERT PentHous me Qira te Prishtina e Re – Kodi 2895

Lokacioni: Kompleksi Ariani Mbrapa Restorant Castle

Siperfaqe: 220 M2

ÇMIMI €500

Kati 10

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon
– Kuzhin
– 3 Banjo
– Shpajz
– Ballkon

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje Hymjes
– 2 Lifta
– Uj 24 H

PentHosu me siperfaqe 122 M2 Banim dhe 98 M2 Terase gjindet mbrapa Restorant Castle dhe ka pamje panaromike, kuzhina eshte e montuar dhe pjesa tjeter e baneses eshte e zbrazet, PentHousi eshte i pershtatshem dhe per zyre.

Çmimi €500

📞 044 302 000

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City