PentHous me Qira Te Spitali Amerikan pa Mobile

PentHous me Qira Te Spitali Amerikan pa Mobile
Rruga B, Pristinë 1000
Me qira 450€ - Banesa, Zyre
2388 170 M2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Lagjen e Spitalit

PentHous me Qira ne Lagjen e Spitalit – Kodi 2388

Lokacioni: Afer Spitalit Amerikan ne Kompleksin F&A

Siperfaqe: 170 M2

Kati 13

Renditjet:

– 3 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Teras

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Garazhd per Vetur
– Mirembatje te Hymjes
– Lift

PentHous me qira ne lagjen e spitalit ne objektin F&A me pamje fantastike nga qyteti, nxemjen qendrore nder dysheme, terase 80 m2 dhe banim 90 m2, garazhde per veture, PenHousi shume i pershtatshem edhe per zyre.

Çmimi €450

? 044 302 000
?agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City