Shiten 2 Banesa Afër Rrugëc C

Shiten 2 Banesa Afër Rrugëc C
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 900€ - Banesa
2405 81 M2 2 Dhoma 2 Banjo 1 Garazha Rruga C

Shiten 2 Banesa ne Rrugen C – Kodi 2405

Lokacioni: Kompleksi Valoni

Siperfaqe: 81 M2

Kati 6

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon

Siperfaqe: 96.8 M2

Kati 7

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Koridor
– Ballkon
– Shpajz

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rryme
– Garazhd + Depo
– Mirmebatje te Hymjes
– Parking Publik
– Uj 24 H

– Objekti Valoni eshte ndertuar ne Rr. Faton Shabani shum afer rruges C dhe rruges A, Objekti eshte ndertuar me cilesi shume te larte ndertimit dhe ofron kushte shume te mira per banim.

Çmimi €900

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City