Shiten 2 Banesa në Fushë Kosovë

Shiten 2 Banesa në Fushë Kosovë
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 600€ - Banesa
2489 89.3 M2 2 Dhoma 2 Banjo

Shiten 2 Banesa ne Fushe Kosove – Kodi 2489

Lokacioni: Afer Stacionit Policor

Banesat jane nga 89.3 M2

Katin e 1 dhe 5

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Banjo
– Shpajz
– Koridor
– Ballkon

– Banesat gjinden afer stacionit policor ne Fushe Kosove, banesat gjinden ne katin e 1 dhe katin e 5 me siperfaqe dhe renditje te njejte. Dokumentacioni i rregullt dhe perkthimi i menjehershem.

Çmimi €600 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City