Shiten 2 Banesa në Lagjen Prishtina e Re

Shiten 2 Banesa në Lagjen Prishtina e Re
Lagjja e Spitalit, Prishtinë
Në Shitje 800€ - Banesa
2102 55.5 M2 1 Dhoma 1 Banjo Prishtina e Re

Shiten 2 Banesa ne Lagjen Prishtina e Re – Kodi 2102

Lokacioni: Kompleksi Premium Roni

Banesa 1:

Siperfaqe: 55.5 M2

Kati 8 (kati i fundit)

Renditjet:

– Dhom Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– Banjo
– Koridor
– Depo
– Ballkon

Banesa 2:

Siperfaqe: 86.5 M2

Kati 4

Renditjet:

– 2 Dhoma Gjumit
– Sallon me Kuzhin
– 2 Bnajo
– Ballkon
– Depo

Posedon:

– Nxemje Qendrore me Rrym
– Uj 24 H
– Lift
– Objekti ka Ndertim Modern dhe Cilesor
– Objekti ka Pozite te Mire per Banim
– Qasje te Lehte ne te Gjitha Pjeset e Qytetit
– Objekti Perfundon Vitin 2023

Çmimi €800 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City