Shiten 2 Banesa në Mat te Vëllezërit Asllani

Shiten 2 Banesa në Mat te Vëllezërit Asllani
Rruga B, Pristinë 1000
Në Shitje 950€ - Banesa
2714 114.03 M2 3 Dhoma 2 Banjo Mati

Shiten 2 Banesa ne Mat – Kodi 2714

Lokacioni: Rr. “Bistrica Ilire” Kompleksi Residenca 4

Banesat jane ne katin e 5

Banesa me siperfaqe 114.03 m2 me keto renditje:

– Sallon me kuzhine,
– 3 dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Depo,
– Teras.

Banesa me siperfaqe 93.41 m2 me keto renditje:

– Sallon me kuzhine,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Depo,
– Terase.

Banesat gjenden ne Lagjen Mati 1, te Kompleksi Vellezerit Asllani, Residenca 4, Rr. “Bistrica Ilire”.
Kane siperfaqe me shfytezim maksimal, ndodhen ne katin e 5-te dhe ndertesa eshte e pajisur me ashensor funksional.

Kompleksi eshte dizajnuar me enterier te mrekullueshem, mozaike te trendeve me bashkekohore, izolim i perkryer i objekteve si nga jashte dhe brenda me akustike te shkelqyer.

Perreth Kompleksit ka parkingje te mjaftueshme per vetura, hapesira gjelbruese me parqe dekorative, ndriqim artificial i hapesirave, kendi per lojera te femijeve, pushimore.

Sistemin e ngrohjes parashihen ta kene me energji elektrike.
Janë ne ndertim e siper dhe priten te jene te gatshme ne fund te vitit 2024.

Kontrata per keto prona behet te Noteri.

Çmimi €950 M2

📞 044 302 000
📧agjensioniprishtina@hotmail.com

Lokacioni i pronës

Agjensioni Prishtina City

Contact

Prona të ngjashme

Krahasoni Vetitë

Krahasoni
Mund të krahasoni vetëm 4 prona, çdo pronë e re e shtuar do të zëvendësojë të parën nga krahasimi.

Agjensioni Prishtina City